ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ ОМЕЛЬЧЕНКО - біографія

Володимир Михайлович Омельченко - лікар-нарколог вищої категорїі. психотерапевт, гіпнолог.

Володимир Михайлович Омельченко разом з сином
Нащадок славного козацького роду, лікар Володимир Омельченко народився в м. Ізмаїл Одеської області. Після закінчення Дніпропетровського медичного училища працював у дитячій лікарні. далі служив фельдшером полку. Закінчив військово-медичну академію в Ленінграді, служив старшим лікарем у Забайкальському військовому окрузі, за службу його нагороджено двома медалями. У 1979 році В. Омельченко повертається на Дніпропетровщину, де допомагає хворим як психіатр-нарколог обласного диспансеру. 3 1988 р. започатковує власну справу, веде прийом в анонімному наркологічному кабінеті. (Ліцензія МОЗ України № 010924 від 10.04.2001 р.)


Володимир Омельченко здобував і вдосконалював кваліфікацію нарколога у медичних інститутах Дніпропетровська, Львова, Вінниці, Харківській медичній академії післядипломної освіти за фахом "психотерапія". Після співбесіди з видатним наркологом О.Р. Довженком з Феодосії опановує безцінний досвід у Харківському НДІ неврології та психіатрії ім. В.П. Протопопова.


УВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ ОМЕЛЬЧЕНКО - с наградами 1998 році Володимир Михайлович атестувався в ХМАПО й наказом від 25.12.1998 р. за № 256-у йому виданий сертифікат лікаря-спеціаліста № 736 за фахом психотерапія. У 2001 році пройшов передатестаційний цикл з психотерапії на кафедрі психотерапії ХМЛПО, до 16.02.2001 р. йому видане свідоцтво № 369.


Більш як 20 років успішно лікує хворих В. Омельченко, і результати просто вражають. Зокрема. з майже тисячі осіб, які пройшли лікування у 1999-2001 рр., 96% позбавилися згубних звичок. Кількість тих. хто не потребує повторної допомоги лікаря. з кожним роком зростае. За самовіддану працю Володимира Михайловича нагороджено ювілейною медаллю "На честь 80-річчя О. Довженка", медаллю ім. М. Міля Федерації космонавтики Росії, нагороджений медаллю "Донор СРСР" I ступеня. За заслуги в розбудові економіки та вагомий внесок у створення гідного міжнародного іміджу України нагороджений дипломом та пам'ятною медаллю.

 

Володимир Михайлович Омельченко - учень і послідовник видатного нарколога О. Довженка, психотерапевт, який вже понад 20 років. застосовуючи психотерапевтичні методи і гіпноз, допомагае хворим на алкоголізм, позбавляє залежності від тютюнопаління, активно пропагує здоровий спосіб життя. Після курсу емоційно-стресової терапії за програмою лікаря В. Омельченка 96% хворих повертаються до повноцінного життя.


Золотая книга Талановитий лікар В. Омельченко метою своєї діяльності визначив допомогу хворим і пропаганду здорового способу життя. Він - автор наукової праці "Індивідуальна профілактична робота з формування здорового способу життя, виявлення початкових ознак алкоголізму у паціентів", численних публікацій з проблем поширення і методів боротьби з алкоголізмом, підготував відеоматеріал "Алкоголізм, куріння - смерть", що також справляє лікувально-профілактичну дію.

На телебаченні в Дніпропетровську Володимир Михайлович підготував і провів понад 20 передач, спрямованих на попередження алкоголізму, тютюнової та наркотичної залежності, часто безоплатно виступас у навчальних закладах і на підприемствах з лекціями. що пропагують здоровий спосіб життя. Лікар перебуває в постійному творчому пошуку, вдосконалюе свою майстерність. вивчає світовий досвід.

Вже більш як 10 років В. Омельченку асистує син Сергій, який у професійній діяльності пішов шляхом батька. Він - лікар-психіатр. психотерапевт, нарколог.

Серед порад Володимира Омельченка с така: "Люби свою сім'ю, навколишній світ і природу, і світ відповість тобі любов'ю. Будь гордим, сильним і щасливим тим,  що ти - Людина".
 

 
« Пред.   След. »